LAST MINUTE
Zapraszamy do rezerwacji! W trosce o bezpieczeństwo gości nasz ośrodek jest dezynfekowany oraz ozonowany

Rewal co roku przyciąga turystów mnogością form wypoczynku – od aktywnych wypadów rowerowych, przez relaksujące spacery, liczne atrakcje dla dzieci, po leżenie plackiem na plaży. Zarówno wczasowicze spragnieni słonecznych i morskich kąpieli, jak i amatorzy imprez i nocnego życia, czy preferujący aktywny wypoczynek, znajdą coś dla siebie w tej nadmorskiej miejscowości.

 

Najciekawsze atrakcje Rewala to m.in.: niewielka baza rybacka, gdzie podziwiać można kutry rybackie i kupić świeżą rybkę prosto z Bałtyku, wycieczki odremontowaną Nadmorską Koleją Wąskotorową, która istnieje tu już od 1896 roku, loty paralotniami, Aleja Róż i Zakochanych czy amfiteatr, w którym odbywają się liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe, np. wybór Miss Bałtyku.

Wielbicieli aktywnego wypoczynku zadowoli na pewno nowoczesny kompleks sportowy (boisko do piłki nożnej, bieżnia tartanowa, 2 skocznie do skoku w dal, plac do pchnięcia kulą, rozbieg do skoku wzwyż, 3 korty tenisowe z nawierzchnią z trawy syntetycznej, skatepark dla rolkarzy, deskarzy i rowerzystów, nowoczesna hala sportowa). Ciekawym i wartym uwagi obiektem jest także kościół katolicki stylizowany na łódkę, wewnątrz którego zobaczyć można stary tryptyk przedstawiający Matkę Boską w otoczeniu świętych.

Do dyspozycji przyjezdnych są trasy piesze i rowerowe umożliwiające ciekawe wycieczki po malowniczej okolicy. Piękne widoki zachodzącego nad morzem słońca podziwiać też można z tutejszych tarasów widokowych. Dzieci zachwycone zaś będą wizytą w Parku Wieloryba, parku linowym czy Nadmorskim Parku Miniatur w pobliskim Dziwnowie.

Rewal

Mamy zaszczyt poinformować, że dzięki Państwa bardzo dobrym opiniom o naszym Ośrodku, zostaliśmy laureatami GUEST REVIERW AWARDS 2018 na międzynarodowym portalu booking.com. Dziękujemy pięknie!!!