LAST MINUTE
Zapraszamy do rezerwacji! W trosce o bezpieczeństwo gości nasz ośrodek jest dezynfekowany oraz ozonowany

Z myślą o najmłodszych Gościach naszego Ośrodka, przygotowaliśmy szereg atrakcji, które zapewnią Państwa Milusińskim optymalne warunki do wypoczynku.

 

Mając na uwadze fakt, że pojemność naszych samochodów jest ograniczona i każdy centymetr przeznaczony na bagaże jest na “wagę złota”, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość wypożyczenia na miejscu (nieodpłatnie):

  • łóżeczka z materacykiem,
  • wanienki do kąpieli,
  • fotelika ułatwiającego karmienie malucha,
  • kosza z zabawkami,
  • kosza z książeczkami,

Na terenie naszego Ośrodka znajduje się również kolorowy plac zabaw dla dzieci i świetlica dla dzieci i dorosłych. Piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawka, samochodziki, pieski-huśtawki, duża trampolina, stół do tenisa stołowego i HIT ubiegłego sezonu – stół do gry w piłkarzyki, na pewno będą cieszyć się ogromnym powodzeniem u Państwa dzieci.

Rewal i okolice

Rewal to malownicza, nadmorska miejscowość, zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim. To bogate w atrakcje miejsce, co roku przyciąga tysiące turystów mnogością form wypoczynku, jakie oferuje.

Wśród najważniejszych atrakcji Rewala należy wymienić: Nadmorską Kolej Wąskotorową, Aleję Róż i Zakochanych, Rewalskie Wieloryby, nowoczesny kompleks sportowy, Park Wieloryba (wspaniały dla dzieci), taras widokowy czy bazę rybacką na pięknej piaszczystej plaży.
CZYTAJ WIĘCEJ

Mamy zaszczyt poinformować, że dzięki Państwa bardzo dobrym opiniom o naszym Ośrodku, zostaliśmy laureatami GUEST REVIERW AWARDS 2018 na międzynarodowym portalu booking.com. Dziękujemy pięknie!!!